Ga naar inhoud

Workshop muizentandjes maken

Museum Hindeloopen, Hindeloopen

Tijdens de workshop 'Muizentandjes maken' krijg je uitleg over hoe je een stuk stof afwerkt met muizentandjes. Twee dames van de zang- en dansgroep Aald Hielpen geven een demonstratie van deze techniek en zelf mag je het ook toepassen op een mooi stuk stof.

Neem alvast een kijkje

Op donderdag 27 februari van 14.00 – 16.30 uur organiseert het museum, samen met de zang- en dansgroep Aald Hielpen de workshop ‘Muizentandjes maken’.

Tijdens de workshop 'Muizentandjes maken' krijgt u uitleg over hoe je een stuk stof afwerkt met muizentandjes. Twee dames van de zang- en dansgroep Aald Hielpen geven een demonstratie van deze techniek, maar ook uitgebreid uitleg waar dit op het Hindelooper kostuum wordt toegepast, o.a. bij de flippe, onderdeel van het kostuum van de dames en bij het onderhemd van het kostuum van de mannen.
Daarnaast krijgt u een mooi stuk stof om de muizentandjes zelf op toe te passen.

Deze workshop is een onderdeel van ons winterprogramma 'De mannen komen thuis'. Graag opgeven via info@museumhindeloopen.nl of tel. 0514-521420.

Wanneer:
27 februari
Prijsinformatie:
Vanaf € 5,00 (Volwassenen)
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Workshop muizentandjes maken
Museum Hindeloopen

Dijkweg 1
8713 KD Hindeloopen
Plan je route

vanaf jouw locatie

Toon resultaten

Zoek & boek

Reisgezelschap

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Ontvang tips, inspiratie, de Uitagenda en last minutes van VVV Waterland van Friesland.

Inschrijven