Sneker mannenkoor Edoza 'Journey to Peace'
Martini church, Sneek
Het Sneker Mannenkoor Edoza en de Nostalgie Band Amsterdam geven op zondag 6 april 2025 een uniek concert onder de naam "Journey to Peace".
Take a look
Op zondag 6 april 2025 geven de Nostalgie Band Amsterdam, o.l.v. dirigent Jeroen Wentel en het Sneeker Mannenkoor Edoza, o.l.v. dirigent Jan Hibma een uniek concert in de Martinikerk in Sneek.
De Nostalgie Band Amsterdam is 25 jaar geleden opgericht door een aantal liefhebbers van het klassieke brassband repertoire. Plezier in musiceren staat bij hen voorop. De leden komen uit alle windstreken van Nederland. Ze geven maximaal vier concerten per jaar.
Sebastiaan Schippers, orgel
Tietske Folkertsma, ladyspeaker
Aanvang 15:30 uur
 Kaarten a € 10,00 zijn verkrijgbaar bij boekhandel van der Velde-Sneek; Primera-Bolsward; bij de leden en aan de kerk (pinnen is mogelijk!)
Here you will find
Sneker mannenkoor Edoza 'Journey to Peace'
Martini church
Oud Kerkhof 1
8601 EE Sneek Plan your route
from your location